Moře

31. ledna 2015 v 14:01 | CuCu |  Místa
V létě 2014 jsme jeli do Řecka na Krétu do města Herssonissos. Něvěřila jsem, je je kréta tak nádherná. Nejvíce se mi líbila moře, idkyž je nemám v lásce. Na krétě je asi milion pláží, ale my jsme stihli navštívit jen čtyři. Ráda bych vám je přiblížila.
Pláž, která byla nejblíže našemu hotelu byla strašná. Je kamenito-písčitá (písek z kamínků) a navíc jsem tam viděla kraba a taky mořského hada. Tam už mě nikdy nikdo nedostane...Tato pláž byla hodně daleko od našeho hotelu. Museli jsme tam jet na čtyřkolce, kterou jsme si půjčili. Je písčitá a písek byl velmi horký. Moc dlouho jsme tam nevydrželi.Ale moře bylo krásně čisté.


Následující pláž byla kousek dál od našeho hotelu ale dalo se tam dojít v pohodě za pár minut. Na tu pláž jsme chodili nejčastěji, moře bylo pěkné, čisté a super vlny.


A nakonec moje nejoblíbenější pláž, která byla celkem daleko, došli jsme tam tak za 15 minut, byla nejlepší, protože tam byl útes. Nikdo z něj ale neskákal, protože útes byl vysoký a moře mělké. Ale ve vodě ani živáčka, jen tam bylo hodně chaluh. Ale pro mě nejlepší pláž!


Tady vám dám ještě nějaké fotky pláží, které vyfotila mamka s taťkou na čtyřkolce.


Natočila jsem i video (vlogy z řecka) -> https://www.youtube.com/watch?v=7pJcUFATEdw&list=UUAOWhf60hWqGB8woKIuU-KA


Děkuji za přečtení :* XXX :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama